• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy krajowe, twórcy takich produktów np. Zhermapol czy Chema.

Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź

Sklep Medyczny Cezal

Podobne tematyczne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.